Školsko natjecanje u rukometu za 7. i 8. razrede 2016./2017.

ŠŠD Čičko je dana 9.veljače nastupilo na školskom natjecanju u rukometu koje se održavalo u Osnovnoj školi Nikole Hribara u Velikoj Gorici.

Na natjecanju su sudjelovali Filip Crnolatec, Luka Tačković, Antonijo Nikić, Danijel Mijatović, Luka Vukašinec, Matej Rajkovača, Marko Nuskern, Josip Pauković, Tomislav Jukić, Dorian Mišerić, Leon Vranić, Andreas Kranjec, Leo Hemen i Gabriel Vrkašević.

Dečki nisu trenirali dugo, a u to malo vremena treneri Marko i Matej su dali sve od sebe da se ostvare što bolji rezultati, a za to je zaslužna i profesorica tjelesnog Tihana Josić koja je uložila trud i svoje vrijeme i pripremila ekipu i odvela ih na natjecanje. Podršku su još pružili Reina Brabenec koja je kao i obično izvrsno obavila svoj posao slikajući igrače tijekom utakmice i profesor Mladen Dugonjić koji je zajedno sa svima bodrio igrače.

Prvu utakmicu dečki su igrali protiv OŠ Nikole Hribara koji su s lakoćom upisali prvu pobjedu na domaćem terenu. Već na početku utakmice protivnici su počeli zabijati golove i naši su ih pokušavali pratiti, ali su prvo poluvrijeme završili samo s jednim pogotkom. Drugo poluvrijeme je bilo slično kao i prvo, da bi na kraju utakmica završila pobjedom Hribara 16:4. Od naših igrača pogotke su postigli Luka Tačković (3) i Danijel Mijatović (1).

Ne znamo je li dečkima nedostajalo koncentracije ili im je samo bio loš dan, ali smo sigurni da bi uz još malo vježbe i treninga rezultat bio puno bolji, no bez obzira na sve nadamo se da je ovo svima bilo lijepo i zabavno iskustvo.