Hello Spring!

Učiteljica Daria poslala nam je nekoliko osvježavajućih učeničkih radova kojima smo proslavili prve dane proljeća - Hello Spring!

Učenici su na satu engleskog na razne načine i kroz razne radove obilježili i proslavili prvi dan proljeća.

Učenici 2.a razreda u Čiču i 1.a razreda u Bukevju poslali su pozdrav proljeću uz prigodne proljetne cvjetove. Visibabe (snowdrops), tulipani (tulips), jaglaci (primroses), ljubičice (violets), narcise (daffodils) i šafrani (crocuses) su tako krasili učionice i školska igrališta.

Učenici 3.a i 3.b u Čiču su se pak primili proljetnog čišćenja! Očistili su svoje kuće od zimske prašine, nakupovali se novog namještaja po akcijskim cijenama ili izradili vlastiti i pokazali nam da se cijele kuće mogu izgraditi kada se male ruke slože. Njihove radove pod nazivom Home Sweet Home možete pogledati uživo u holu ispred knjižnice.

4. razredi su proljeće dočekali puni kuharske energije i kreative! Pripremili su prave proljetne voćne poslastice. Sve smo probali i sve smo pojeli i popili. Zahvaljujući njihovoj IKT vještini, ostao je zabilježen pisani trag, pa pogledajte na njihovom Padletu kakve sve voćne kombinacije su moguće. Možda vas jedna od njih inspirira da ju probate kod kuće. U slast!

Sve fotografije nalaze se u našoj galeriji.

objavio: Jelena Šaban Miler   datum: 28. 3. 2022.