Javni poziv djeci s područja Grada Velike Gorice za pisanje teksta pjesme "Svako dijete ima pravo na obrazovanje"

Samo jedna pjesma bit će uglazbljena, a nakon toga slijedi i snimanje glazbenog spota.

Rok za predaju pjesama je 30. svibnja 2018. g.

Draga djeco,

U Velikoj Gorici se već petu godinu provodi projekt „Svako dijete ima pravo na obrazovanje“ koji omogućava da se djeca s teškoćama u razvoju školuju uz podršku pomoćnika u nastavi.
Vjerujemo da nitko ne može bolje od vas dočarati važnost ovoga projekta za svu djecu. Zato vas pozivamo da se prepustite mašti i kreativnosti i da smislite pjesmu o projektu „Svako dijete ima pravo na obrazovanje“.

Ta pjesma:
Može biti duga, ali i kratka.
Može biti u rimi, ali i ne mora.
Može biti sve ono što vi (o)smislite i stvorite.
Možete raditi sami ili u grupi, s odraslima ili bez njih. Važno je da istražujete, učite i stvarate.

Sve pristigle pjesme ocjenjivat će stručno povjerenstvo. Pjesme će biti objavljene u knjizi pjesama, a za najbolje pjesme dodijelit će se nagrade autorima.

Vrijedi se potruditi, budite aktivni i kreativni, s veseljem očekujemo vaše pjesme!

Rok za predaju pjesama je 30. svibnja 2018. g.

Uz tekst pjesme potrebno je navesti:
Ime i prezime autora, razred i školu, kontakt telefon.

Pjesme možete predati knjižničarki, a sve pjesme koje skupimo poslat ćemo na natječaj.

objavio: Jelena Šaban Miler   datum: 13. 3. 2018.