Datum objave: 6. veljače 2026.
Kategorija: Vijesti

Županijsko natjecanje u modelarstvu

Naša škola i ove godine sudjeluje u Modelarskoj ligi. Modelarska liga je ekipno natjecanje učenika u području modelarstva. Ekipa se sastoji od dva učenika od petog do osmog razreda koje na natjecanje dovodi jedan mentor. Na županijskom natjecanju natjecatelji na temelju radioničkih crteža izrađuju tehničku tvorevinu od meke šperploče prema zadanom zadatku u vremenu od 3 puna sata upotrebom strojne modelarske pile sigurne za rad.


Domaćin 1.kola Modelarske lige Zagrebačke županije 4. veljače bila je OŠ Pavao Belas iz Prigorja Brdovečkog . Na natjecanju su sudjelovali učenici naše škole Eva Lukač i Vito Badanjak s mentorom Mladenom Dugonjićem.
Sudjelovanjem na natjecanju učenici su dobili priliku razvijati svoje vještine i skupljati iskustvo za buduća natjecanja. Prema njihovim riječima, atmosfera je bila odlična, a uz malo treme i stresa, vratili su se puni pozitivnih utisaka.

Pročitajte još

Novi vitraj u našoj školi

Novi vitraj u našoj školi

Pod vodstvom prof. likovne kulture Marine Lapadatović, u hodniku prirodnih znanosti osvanuo je prekrasan novi vitraj. Na njemu su radile učenice 7.a Viktorija Stojanović, Viktoria Šojat i Katarina Božić, a iz 6.c učenici Lovro Škrinjarić i Sara Šebelić.

Dvodnevni izlet djelatnika u Vukovar i Ilok

Dvodnevni izlet djelatnika u Vukovar i Ilok

Početkom tjedna djelatnici naše škole proveli su dva lijepa dana u Vukovaru i Iloku, gradovima bogate povijesti, kulture i tradicije. Po dolasku u Vukovar obišli smo ratnu bolnicu i Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata te Ovčaru, gdje smo se prisjetili...

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Poštovani roditelji, drage naše učenice i učenici,želimo vam od srca zahvaliti na pomoći i suradnji i u ovoj zahtjevnoj nastavnoj godini.Preostala nam je još podjela svjedodžbi koja će se održati 30. lipnja 2026., prema sljedećemrasporedu: 9:00 - podjela svjedodžbi za...

Skip to content