Datum objave: 25. ožujka 2026.
Kategorija: Vijesti

Uskršnji susret učenika s gradonačelnikom

Učenici 1.b i 2.a razreda jutros su se u Parku Franje Tuđmana u Velikoj Gorici susreli s velikogoričkim gradonačelnikom Krešimirom Ačkarom. Gradonačelnik Ačkar obratio se školarcima iz goričkih škola te im zahvalio na oslikavanju pisanica koje će biti postavljene na zelenim površinama našega grada i tako građanima uveseliti ove uskršnje blagdane.
U našoj školi, pisanice su oslikavali 1.b, 2.a, 2.b, 3.b te učenici iz PŠ Bukevje i Veleševec.
Učenici su prigodno nagrađeni čokoladnim jajima i lizalicama te im je gradonačelnik zaželio ugodne praznike.

Pročitajte još

Novi vitraj u našoj školi

Novi vitraj u našoj školi

Pod vodstvom prof. likovne kulture Marine Lapadatović, u hodniku prirodnih znanosti osvanuo je prekrasan novi vitraj. Na njemu su radile učenice 7.a Viktorija Stojanović, Viktoria Šojat i Katarina Božić, a iz 6.c učenici Lovro Škrinjarić i Sara Šebelić.

Dvodnevni izlet djelatnika u Vukovar i Ilok

Dvodnevni izlet djelatnika u Vukovar i Ilok

Početkom tjedna djelatnici naše škole proveli su dva lijepa dana u Vukovaru i Iloku, gradovima bogate povijesti, kulture i tradicije. Po dolasku u Vukovar obišli smo ratnu bolnicu i Memorijalno groblje žrtava iz Domovinskog rata te Ovčaru, gdje smo se prisjetili...

Podjela svjedodžbi

Podjela svjedodžbi

Poštovani roditelji, drage naše učenice i učenici,želimo vam od srca zahvaliti na pomoći i suradnji i u ovoj zahtjevnoj nastavnoj godini.Preostala nam je još podjela svjedodžbi koja će se održati 30. lipnja 2026., prema sljedećemrasporedu: 9:00 - podjela svjedodžbi za...

Skip to content